KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8187448
nr 818 7448
Akvarell
osignerad, 29x21
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:21:44
350 kr
150 kr
300 kr
600 kr
600 kr
800 kr